Welcome

You can find the detailed information about sleeve gastrectomy (gastric reduction), gastric bypass and gastric botox as well as new reliable methods in obesity treatment here.

Surgeon Dr. Ozgun Akgul

I was born in Kayseri in 1983. After graduating from Erciyes University Faculty of Medicine in 2007, I started my specialization training in Izmir Katip Çelebi University Atatürk Training and Research Hospital General Surgery Clinic in 2009. I became a general surgeon in 2014.

In 2015, I was entitled to receive the Surgical Proficiency Certificate.Click here for details.

Write us and we will call you

  Comments

  Tup mide ameliyati olmaya karar verdigimde birkac arastirma sonrasi Ozgun hocamla ilk gorusmeyi yaptim ve sonrasinda baska hekim ile gorusme geregi duymadim. Kendisi ve ekibi muazzam titiz, sabirli. Her soruma sabirla, aciklayici sekilde cevap verdiler. beni ofislerinde harika agirladilar.Bana cok guven verdi. Cok ozverili ve muazzam bir hekime kendimi emanet ettigim icin cok mutluyum. Gerek ameliyatimi gerekse ameliyat sonrasi ilgiyi harika gerceklestirdiler. Iyi ki ozgun hocami tanidim iyi ki kendimi ozgun hocama ve ekibine emanet ettim. Bugun ameliyatimin 4. Gunu ve cok iyiyim. Yeni hayatimin baslangicinda cok buyuk emekleri var. sonsuz tesekkurler.

  İ. Ş.

  Op.Dr. Özgün Akgül ve ekibinin yetkin çalışması, dikkatli gözlemleri ile tüp mide operasyonum başarıyla gerçekleşti. Sonrasında yaptıkları takip, ulaşılabilir olmaları belki de ameliyattan bile daha önemliydi. Bu ekip sayesinde kırk kiloyu geride bırakırken, tansiyon, şeker gibi tüm yandaş hastalıklardan kurtuldum. Teknolojik gelişmeleri izleyen, cerrahi yeteneği ve bilgisi tartışılmayan, hasta psikolojisini çok iyi bilen hekimler, her hastanın büyük şansıdır. Bu şansı Op.Dr. Özgün Akgül ile yakaladım. Tüm ekibe yürek dolusu teşekkürüm var. "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz," diyen M.Kemal Atatürk'ün haklılığın ispatıdır bu ekip. Onlar beni, ben onları takibe devam...

  Mavisel Yener

  Tüp mide ameliyatına karar verdikten sonra İzmir'de goruşmediğim doktor kalmamıştı. Son olarak arkadaşım vesilesi ile Dr. Özgün Akgül ile görüştüm ve gerek doktorumuzun alanında son derece başarılı oluşu, gerek sıcak kanlı insan ilişkilerinde son derece iyi kalpli oluşu, gerekse akademik başarısı sebebiyle görüşmek amaçlı gittiğim muayenehaneden amelitat tarihi ile çıktım. 19.04.2019 tarihinde ameliyatım gerçekleşti ve 2 gün içerisinde hiç ağrısız ve sorunsuz bir şekilde hastaneden ayrıldım. Ameliyattan çıkmadan hazırladığım hasta yatagimda hiç yatamadigim gibi ertesi gün alışverişe bile gittim. Size ve sizin nezdinizde ekibinize ne kadar teşekkür etsem ne kadar minnetlerimi sunsam azdır. Sizler için yazacak kelimeler inanın bu satırlara sığmaz hocam. Bana ikinci hayatımı verdiğiniz için size sonsuz teşekkürler ediyorum. Sayenizde artık sosyal hayatımda da etrafa gülücükler saçmaya başladım, özguvenim arttı ve artık alışveriş yapmaktan mutlu olmaya başladım. Bu arada tam 7 ayda 33 kilo verdim

  A.K.